VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

90 DERECE DİKEY TAŞIMALI VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları ile 6.000 x 2.000 mm ölçülerine kadar ve 2000 kg ağırlığına kadar olan sac levhalarınızı kolayca 90° 'ye kadar dikey konuma rahatlıkla döndürülebilirsiniz. Cihaz üzerine monte edilmiş elektrikli pistonlar yada motorlu dişliler sayesinde vakumlanmış malzemenizi  90° aralığında zahmetsiz bir şekilde bu vakumlu kaldırma sistemleri ile yönlendirebilirsiniz. 

Kumanda paneli üzerinde yer alan butonlar sayesinde ister kablolu şekilde yada opsiyonel olarak uzaktan kumanda aracılığıyla cihaz kullanımı sizler için çok kolay olacaktır. Malzeme ağırlığına göre döndürme süreleri değişkenlik gösterebilmektedir (max. 20sn). Almanya üretim AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları sizlere  daha uzun, geniş ve ağır levhalarınız yada malzemelerinizin vakumla güvenli bir şekilde taşınmasında özel çözümler sunmaktadır.

Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri ile taşınacak olan malzemenizi 90°'e kadar dikey hale getirerek çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz:

  • Dikey sac levha , mermer , cam  veya farklı plakaların alınarak dikey konumda çalışan tezgahlarınızı besleyebilirsiniz.
  • Cam , pencere yada farklı malzemenizi dikey konumda alarak çalışma tezgahınıza yatay konumda yerleştirebilirsiniz.
  • Yatay yada dikey halde bulunan çalışma parçanızı istenilen pozisyona getirerek rahatlıkla montajını sağlayabilirsiniz.
  • Stok ve depolama alanlarında yerden tasarruf sağlamak yada bölmeler arası malzeme geçişleri ve istifleme süreçlerinde rahatlıkla kullanabilirsiz.
  • Ve çok daha farklı alanlarda Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

MAAN Sizleri EuroBlech 2018 Fuarına Davet...

Aeo-Lift vakumlu kaldırma sistemleri Türkiye resmi distribütörü Maan A.Ş. siz değerli Türk Sanayic...

devamı

Vakumla Panel Taşımada ''AERO-LIFT'' Damg...

Vakumlu kaldırma aparatları  konusunda  uzman üretici firma   olan   AERO-LIFT her geçen g&...

devamı

MAAN PROJELERİ