VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

MAXI-LIFT 300KG VAKUM HORTUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakum hortumlu kaldırma taşıma cihazları 300 kg’a kadar olan yükleriniz için sizlere MAXI-LIFT serisini sunmaktadır. Karton kutularınızı, hammadde çuvallarınızı, ahşap panellerin vakumla taşınmasında MAXI-LIFT sizlerin üçüncü eli olacaktır. 

Gıda işletmeleri, depolama alanları, kimya sektörü, lojistik alanlarda sizlerin en büyük yardımcı şüphesiz AERO-LIFT 'in  MAXI-LIFT serisine ait  vakumlu kaldırma aparatı olmaktadır. Kullanım kolu üzerinde bir motosiklet gaz kumandası benzer dönebilir elcik yardımıyla diğer hortumlu kaldırıcılardan farkını ortaya koymaktadır. Bu kumanda kolu ile yükünüzü aşağıya ve yukarıya olacak şekilde yönlendirebilirsiniz. Eklemli kol ile insan boyunun yüksek olduğu her noktaya kolay istifleme imkanı sunarak zor süreçlerde en büyük destekçiniz olmaktadır. 

İş akışınızı hızlandırarak sizleri zaman karşı yarıştıran vakum hortumlu kaldırıcı MAXI-LIFT üretim süreçlerinizi daha verimli ve karlı hale getirmektedir. Yatırım maliyetlerinizi hızlı bir şekilde sizlere geri kazandırarak akıllı bir yatırım olarak ön plana çıkmaktadır.

AERO-LIFT  vakum hortumlu kaldırıcı MAXI-LIFT opsiyonel pnömatik döndürme ünitesiyle yükleri 90° döndürmeniz mümkündür. Hızlı değişim adaptörü sayesinde vantuzlar saniyeler içerisinde değiştirilebilir. İsteğe göre hortumlu kaldırıcı kablosuz uzaktan kumanda ile donatılabilir. Böylece cihaz vakum üreticisinin yanına gitmeden uzaktan kolayca açılıp kapatılabilir. AERO-LIFT hortumlu kaldırıcılar ergonomisiyle, iş güvenliğiyle sizler için en kolay ve en güvenilir taşıma cihazları olarak ön plana çıkmaktadır.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Vakumla Panel Taşımada ''AERO-LIFT'' Damg...

Vakumlu kaldırma aparatları  konusunda  uzman üretici firma   olan   AERO-LIFT her geçen g&...

devamı

MAAN ve AERO-LIFT ‘ten Dev İş Birliği

Kurulduğu günden itibaren Türk Sanayicisine tam destek parolasıyla hareket eden MAAN , Avrupa’nın önde...

devamı

MAAN PROJELERİ