VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

CLAD-BOY & CLAD-MAN TRAPEZ SAC VE SANDVİÇ PANEL VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları sandvic panel taşıma konusunda ve farklı ürün gruplarıyla sizlere sıra dışı çözümler sunmaya ve sektöründe öncü olmaya CLAD-BOY ve CLAD-MAN serileriyle devam etmektedir.

Bu serilerdeki vakumlu kaldırma cihazları sandvic panelleri , çatı , duvar panellerinizi , trapez saclarınızı ve 26 metre uzunluğuna 800KG ağırlığına kadar olan malzemelerinizi sorunsuz bir şekilde, ister açık havada inşaat sahalarında isterseniz kapalı atölyelerde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Şebekeden bağımsız çalışabilme özelliğine sahip olan bu özel sandvic panel taşımaya yönelik vakumlu kaldırma cihazları kompakt tasarımlarıyla sizlerin vazgeçilmezi olacaktır. Çift kademe vakum hattı güvenlik sistemine ve elektronik uyarı sistemine sahip CLAD-BOY ve CLAD-MAN serileri uygulamaya yönelik yatay – dikey veya her iki opsiyon bir arada olacak şekilde kullanım sağlamaktadır. Değişik varyasyonlarla ek donanımlar yapılabilen bu vakumlu kaldırma cihazları sizlere inanılmaz karlılık, iş güvenliği, zamandan tasarruf ve verimlilik sağlayacaktır.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

MAAN ve AERO-LIFT ‘ten Dev İş Birliği

Kurulduğu günden itibaren Türk Sanayicisine tam destek parolasıyla hareket eden MAAN , Avrupa’nın önde...

devamı

Bakan Özhaseki: “Kentsel Dönüşüm Yasasıyl...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gündemi deerlendirmek için canlı yayına katılıdı.Kentse...

devamı

MAAN PROJELERİ