VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

PENCERE VE CAM TAŞIMA AMAÇLI VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları cam ve pencere taşıma amaçlı  AERO-WINDOW ve CLAD-TEC gruplarıyla sizlere her alanda en ergonomik ve hayatınızı kolaylaştırıcı çözümler sunmaktadır.

Cam ve pencere elemanlarınızı  AERO-WINDOW serisiyle yatay / dikey taşımayabilir +/- 90° olacak şekilde 45o ‘lik adımlarla bir el direksiyon simidi yardımıyla istenilen pozisyonda rahatlıkla çevirebilirsiniz. 

AERO-LIFT vakumlu kaldırma aparatları ile camlarınızı dikey ve yatay olarak taşıyabilir, sınırsız 360° kendi etrafında rahatlıkla döndürülebilirsiniz. Akü güç kaynağı sayesinde vakumlu kaldırma cihazınızı gerektiğinde şantiye alanlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vakumlu kaldırma aparatına entegre edilmiş akıllı ekomatik sistemiyle taşıma esnasında herhangi bir enerji harcamayarak camlarınızı bu vakumlu taşıma sistemiyle en yüksek montaj alanlarında rahatlıkla güvenli bir şekilde taşıyabilir ve montajını sağlayabilirsiniz. 

Çift devreli güvenlik sistemine sahip vakumlu kaldırma cihazları  inşaat alanlarındaki cam bölmelerin taşınmasında güvenliğinizi arttırmaktadır. Vakumla cam pencere taşıma konusunda uzman vakumlu kaldırma cihazları üreticisi olan AERO-LIFT işinize ve iş sürecinize özel vakumlu taşıma cihazları sunarak çözüm ortağınız olmaktadır. 

CLAD-TEC ve Aero-Window serileri cam taşımaya vakumla getirmiş olduğu çözümlerle kesinlikle sizlerin bir numarası olacaktır. Zor iklim ve hava şartları için özel dizayn edilmiş AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri şantiye alanlarında şüphesiz sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

 

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

MAAN Sizleri EuroBlech 2018 Fuarına Davet...

Aeo-Lift vakumlu kaldırma sistemleri Türkiye resmi distribütörü Maan A.Ş. siz değerli Türk Sanayic...

devamı

Vakumla Panel Taşımada ''AERO-LIFT'' Damg...

Vakumlu kaldırma aparatları  konusunda  uzman üretici firma   olan   AERO-LIFT her geçen g&...

devamı

MAAN PROJELERİ