VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

PENCERE VE CAM TAŞIMA AMAÇLI VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları cam ve pencere taşıma amaçlı  AERO-WINDOW ve CLAD-TEC gruplarıyla sizlere her alanda en ergonomik ve hayatınızı kolaylaştırıcı çözümler sunmaktadır.

Cam ve pencere elemanlarınızı  AERO-WINDOW serisiyle yatay / dikey taşımayabilir +/- 90° olacak şekilde 45o ‘lik adımlarla bir el direksiyon simidi yardımıyla istenilen pozisyonda rahatlıkla çevirebilirsiniz. 

Camlarınızı dikey ve yatay olarak taşıyabilir, sınırsız 360 ° döndürülebilirsiniz. Akü güç kaynağı sayesinde vakumlu kaldırma cihazınızı gerektiğinde şantiye alanlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Çift devreli güvenlik sistemine sahip vakumlu kaldırma cihazları  inşaat alanlarındaki cam bölmelerin taşınmasında güvenliğinizi arttırmaktadır. Vakumla cam pencere taşıma konusunda uzman vakumlu kaldırma cihazları üreticisi olan AERO-LIFT işinize ve iş sürecinize özel vakumlu taşıma cihazları sunarak çözüm ortağınız olmaktadır. 

CLAD-TEC ve Aero-Window serileri cam taşımaya vakumla getirmiş olduğu çözümlerle kesinlikle sizlerin bir numarası olacaktır.

 

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

MAAN ve AERO-LIFT ‘ten Dev İş Birliği

Kurulduğu günden itibaren Türk Sanayicisine tam destek parolasıyla hareket eden MAAN , Avrupa’nın önde...

devamı

Bakan Özhaseki: “Kentsel Dönüşüm Yasasıyl...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gündemi deerlendirmek için canlı yayına katılıdı.Kentse...

devamı

MAAN PROJELERİ