VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

ÖZEL ÜRETİM VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

Almanya üretim Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri sizlerin özel isteklerine sınırsız bir şekilde cevap verebilmektedir. Taşınacak olan malzemenizin şekline göre yada mevcut fabrikanızda vinç bulunmaması halinde transpalet veya forklift vakumlu taşıma sistemi ile sizlere pratiklik kazandırabilmektedir.

Vakumlu kaldırma cihazları konusunda uzun yıllar elde edilen birikim ve mühendislik tecrübelerini MAAN ve AERO-LIFT , sizlere en efektif şekilde çözümlerle sunmaktadır. Tüm profesyonellerin ilk tercihi olan Maan ve Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri bu özel çözümler ile vakumlu taşıma cihazları yeni bir boyut getirmekte ve iş akışınızı inanılmaz derecede hafifletmektedir. 

Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan vakumlu kaldırma cihazı için bizlerle irtibata geçmek olacaktır.

En yenilikci vakumlu kaldırma sistemleri ve en güvenilir vakumlu kaldırma cihazı olarak endüstrinin her alanında çok çeşitli isteğe göre yapılan özel üretimlerle Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri ,  kaliteden ödün vermeden sizlerin en  ergonomik vakumlu taşıma sistemleri olarak iş kollarında en büyük yardımcınız olmaktadır.

Hangi sektör yada branşta faaliyet gösterirseniz gösterin AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri sizlere en üst seviyede en uygun çözümü sunan vakumlu kaldırma taşıma cihazları olmayı garanti etmektedir. 

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Vakumla Panel Taşımada ''AERO-LIFT'' Damg...

Vakumlu kaldırma aparatları  konusunda  uzman üretici firma   olan   AERO-LIFT her geçen g&...

devamı

MAAN ve AERO-LIFT ‘ten Dev İş Birliği

Kurulduğu günden itibaren Türk Sanayicisine tam destek parolasıyla hareket eden MAAN , Avrupa’nın önde...

devamı

MAAN PROJELERİ