VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

CLAD-LIFT MOBİL VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

 

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları sizlerin mobil taşıma süreçlerine CLAD-LIFT ile destek olmakta ve mükemmel çözümler sunmaktadır.

CLAD-LIFT mobil vakumlu kaldırma cihazını isterseniz dış sahalarda dilerseniz iç mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama alanlarına göre 1000 KG’a kadar sizlere her alanda yardımcı olan CLAD-LIFT ile cam, pencere, metal, plastik levhalarınızı sorunsuzca istenilen noktadan alıp gerek montaj gerekse de istifleme amaçlı kullanabilirsiniz.

Malzemelerinizi dilediğiniz gibi vakumla yatay / dikey konumda pozisyonlandırarak kullanıcıya hiç bir şekilde zahmet vermeden ergonomik ve kolay taşıma imkanı vermektedir.

Poliüretan köpük dolu tekerlekleri ile öne dayanan Clad-Lift, yalnızca düzleştirilmiş zeminde değil, aynı zamanda zorlu arazide ve zor şartlar altında manevra yapılabilmektedir. Güçlü, elektro hidrolik sistemi tüm işlevlerin kademesiz hız kontrolüne size sağlamaktadır. Mobil vakumlu taşıma cihazın ince tasarımı sayesinde fabrika yada şantiye kapılarından geçmek ve kullanımı asla sorun olmayacaktır.

CLAD-LIFT sağlamış olduğu üstün avantajlarla şüphesiz sektörün en önde gelen mobil vakumlu kaldırma cihazı unvanını taşımaktadır.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

MAAN ve AERO-LIFT ‘ten Dev İş Birliği

Kurulduğu günden itibaren Türk Sanayicisine tam destek parolasıyla hareket eden MAAN , Avrupa’nın önde...

devamı

Bakan Özhaseki: “Kentsel Dönüşüm Yasasıyl...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gündemi deerlendirmek için canlı yayına katılıdı.Kentse...

devamı

MAAN PROJELERİ