VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

1000 KG’A KADAR AHŞAPLAR İÇİN VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları AERO-PORO VE AERO-TIMBER serileri MDF plakaların, ahşapların, kalasların, metrelerce uzunluktaki laminelerinizi, gözenekli yonga levhalarınızı kontrollü ve emniyetli şekilde taşınması için özel olarak tasarlanmıştır. 

AERO-PORO sayesinde uzun, ağır ahşap levhalar güvenli ve yüzeye zarar verilmeden vakumlanabilir ve hareket ettirilebilir, 90o’e kadar döndürülebilirsiniz. AERO-PORO ‘nun testere ile işlenmiş, kesilmiş veya pürüzlü yüzeye sahip ahşaplar için %100 sızdırmazlık sağlayan özel vakum vantuzlar sayesinde üretim süreçlerinizde sizlere kolaylıklar sunulmaktadır. AERO-PORO sahip olduğu güçlü donanımlı blower ve olağanüstü emiş sağlayan sızdırmaz vantuzları ile elektrik kesilmesinde bile sizlere yeterli sürede plakanızın tutulması için imkan vermektedir 

Çok uzun ve çok ağır tahta kalas, kereste ve laminelerin  taşınması, her zaman en zorlu süreçlerden biri olmuştur. AERO-LIFT bu zorlu görevi AERO-TIMBER vakum kaldırıcı serisiyle çocuk oyuncağı gibi çözümlemektedir. AERO-TIMBER, vincin üzerine monte edildiğinde, uzun ahşaplarınız ihtiyaç duyulan her yere nakletmek için yalnızca bir kişiye ihtiyaç duyacaksınız.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

MAAN ve AERO-LIFT ‘ten Dev İş Birliği

Kurulduğu günden itibaren Türk Sanayicisine tam destek parolasıyla hareket eden MAAN , Avrupa’nın önde...

devamı

Bakan Özhaseki: “Kentsel Dönüşüm Yasasıyl...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gündemi deerlendirmek için canlı yayına katılıdı.Kentse...

devamı

MAAN PROJELERİ