Almanya Ligna Fuarında Aero-Lift Vakumlu Kaldırma Sistemleri Rüzgarı

Almanya’nın Hannover şehrinde 27-31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Ligna 2019 Ağaç İşleme Teknolojileri Fuarına katılan; Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri ve Maan A.Ş. yeni ürünlerle tüm ziyaretçilerin ilgisini çekerek sergilemiş oldukları en son teknolojik yeni ürünlerle Ligna 2019 fuarına damgasını vurdular. Ziyaretçiler Ligna 2019 fuarında Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemlerini yakından inceleme ve yerinde deneme fırsatı buldular. Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemlerinin ahşap taşıma uygulamalarına özel vakumlu kaldırma cihazlarıyla Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemlerinin sadece metal sektöründe iddialı olmadığı aynı zamanda ahşap sektöründeki üretim süreçlerine sunmuş olduğu en yeni vakumlu kaldırma cihazlarıyla ne kadar iddialı olduğunu tüm dünyaya göstermiştir ve otoritelerden tam not almıştır.

Türkiye’den bir çok ziyaretçinin de katılmış olduğu Ligna 2019 fuarına, Türkiye Resmi Distribütörü Maan A.Ş. Türk ziyaretçileriyle yakında ilgilenerek üretim süreçlerini daha verimli hale getirebilecek yenilikçi vakumlu kaldırma sistemlerini tanıtma fırsatı buldu. Fuarda en çok ilgi çeken başlıca cihazlarımız; kalasların ve kerestelerin kolayca taşınacağı AERO-TIMBER vakumlu kaldırma sistemleri ve patentli VUSS ventil sistemine adapte vakum hortumlu kaldırma sistemleri oldu. Patentli özel tasarım VUSS vakum başlıklı vakumlu kaldırma sistemlerimizle oluklu , girintili , pürüzlü veya delikli her yüzeyde çalışma kolaylığı sunan Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri vakum dünyasına getirmiş olduğu yeniliklerle sektörde öncü rol oynamaya devam edecektir.

MAAN BASINDA

Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümü

Cumhuriyet sadece yönetim şekli değil, bir duruş bir karakterdir. Cumhuriyeti korumak ve temelinde yer alan değerleri ...

devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Büyük zaferler büyük komutanlarla kazanılır. Bu büyük zaferin 99. Yıl dönümünd...

devamı

MAAN PROJELERİ