VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

2000 KG’A KADAR LEVHALAR İÇİN VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları 6.000 x 2.000 mm' ye kadar olan standart ölçülerde ve 2000 kg ağırlığa kadar olan tek parça, düz veya yapılı yüzeyli sac levha şeklindeki malzemelerinizin vakumlanarak yatay şekilde taşınması için dizayn edilmiştir. AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları basit kullanımı ön plana çıkararak,  iş güvenliği tedbirleriyle malzemelerinizin en kolay şekilde vakumla taşınması sürecine yeni bir boyut getirmiştir. Sağlam yapısı ve farklı ölçülerdeki malzemelerinize karşı kolay ayarlanabilir akıllı modüler tasarımıyla size sorunsuz ergonomik kullanım imkanı sunarak şüphesiz sizlerin üretim süreçlerinizdeki en büyük yardımcısı olacaktır. AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri sizlere daha uzun, geniş ve ağır levhalarınız yada malzemelerinizin taşınmasında özel çözümler sunmaktadır.

Aero-Lift vakumlu kaldırma ve taşıma sistemleri lazer kesim tezgahlarına , büküm tezgahlarına ve giyotin tezgahlarına vakumlu sac yükleme konusunda Türkiye'nin en çok tercih edilen markası konumundadır. Yenilikçi , ergonomik  , pratik ve güvenilirliği ile kendini sektöre kanıtlamış Almanya üretim AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri iş süreçlerinizde şüphesiz sizlerin en etkili ve en verimli yardımcısı olmaktadır. Sac levhalar vakumla taşıma esnasında  AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemi ile asla zarar görmez. Vakumlu kaldırma cihazlarımıza sizlerin isteği doğrultusunda yapabilecek olduğumuz güncellemeler ve ek donanımlarla üretim süreçlerinizdeki çok zorlu çalışma koşullarınızı sizler için çok daha rahat ve güvenilir bir hale getirmekteyiz. Vakumlu kaldırma aparatlarımızın sürekli güncel akreditasyonlar ve testlere sahip olmanın yanında ,  sahip olduğu eşsiz çift kademeli vantuz ve taşıma emniyetleriyle sektörün en güncel güvenlik yönetmeliklerine uygun tek  vakumlu kaldırma sistemleri konumundadır. İç dış galvaniz kaplamalı travers konstrüksiyona sahip tek vakumlu kaldırma cihazı olan Almanya üretim AERO-LIFT vakumlu taşıma sistemleri ; korozyona karşı sağladığı üstün dayanıklılıkla ve yüksek kaliteli vakum kompenentleriyle sizlere sektörde en üst seviyede donanımlı vakumlu kaldırma sistemi olmayı garanti etmektedir.  

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümü

Cumhuriyet sadece yönetim şekli değil, bir duruş bir karakterdir. Cumhuriyeti korumak ve temelinde yer alan değerleri ...

devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Büyük zaferler büyük komutanlarla kazanılır. Bu büyük zaferin 99. Yıl dönümünd...

devamı

MAAN PROJELERİ