VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

MAXI-LIFT 300KG VAKUM HORTUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakum hortumlu kaldırma taşıma cihazları 300 kg’a kadar olan yükleriniz için sizlere MAXI-LIFT serisini sunmaktadır. Karton kutularınızı, hammadde çuvallarınızı, mdf plakalarınızın ve ahşap panellerinizin vakumla taşınmasında MAXI-LIFT üretim süreçlerinde sizlerin üçüncü eli olacaktır. 

Gıda işletmeleri, depolama alanları, kimya sektörü, lojistik alanlarında sizlerin en büyük yardımcı şüphesiz AERO-LIFT 'in  MAXI-LIFT serisine ait  esnek ve son derece hızlı vakumlu kaldırma aparatları olmaktadır. Kullanım kolu üzerinde yer alan bir motosiklet gaz kumandasına benzer dönebilir elcik yardımıyla sektörde diğer vakum hortumlu kaldırıcılardan farkını ortaya koymaktadır. Bu kumanda kolu ile yükünüzü aşağıya ve yukarıya son derece esnek, rahat ve ergonomik kullanım olacak şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu esnek vakumlu kaldırma sistemlerinin vakum hortumlu kaldırıcıları , isteğinize özel akuple edilebilecek eklemli kol yardımıyla insan boyunun yüksek olduğu her noktaya kolay istifleme imkanı sunarak en zor ve karmaşık süreçlerde en büyük destekçiniz olmaktadır. 

İş akışınızı hızlandırarak sizleri zamana karşı yarıştıran Aero-Lift vakum hortumlu kaldırıcı MAXI-LIFT serisi üretim süreçlerinizi daha etkin , verimli ve karlı hale getirmektedir. Bunun yanında sağlamış olduğu iktisadilikle yatırım maliyetlerinizi hızlı bir şekilde sizlere geri kazandırarak akıllı ve rasyonel bir yatırım olarak ön plana çıkmaktadır.

AERO-LIFT  vakum hortumlu kaldırıcı MAXI-LIFT opsiyonel pnömatik döndürme ünitesiyle yüklerinizi 90° rahatlıkla döndürmenizde mümkündür. Hızlı değişim adaptörü sayesinde işinize özel kullanacak olduğunuz vantuzlar saniyeler içerisinde hızlı ve kolaylıkla değiştirilebilir. İsteğe göre vakum hortumlu kaldırıcınız kablosuz uzaktan kumanda ile donatılabilir ve böylece cihaza ait vakum üreticisinin yanına gitmeden uzaktan kumanda yardımıyla vakumlu kaldırma cihazınızı kolayca açıp kapatılabilirsiniz. AERO-LIFT vakum hortumlu kaldırıcılar ergonomisiyle, iş güvenliğiyle sizler için en kolay ve en güvenilir taşıma cihazları olarak ön plana çıkmaktadır.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümü

Cumhuriyet sadece yönetim şekli değil, bir duruş bir karakterdir. Cumhuriyeti korumak ve temelinde yer alan değerleri ...

devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Büyük zaferler büyük komutanlarla kazanılır. Bu büyük zaferin 99. Yıl dönümünd...

devamı

MAAN PROJELERİ