VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

MULTI-LIFT 50KG VAKUM HORTUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakum hortumlu kaldırıcı MULTI-LIFT ile 50 kg'a kadar olan yükleriniz için sizlere kolaylıklar serisini sunmaktadır.

Vakumla karton kutularınızı , çuvallarınızı , fıçılarınızı ve eklenen farklı vakum başlıkları yada tutucularla sizlerin farklı ürünlerini kaldırmak ve taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıca Aero-Lift vakumlu kaldırma aparatları hortumlu kaldıraç sekmenine en son teknoloji ile üretilmiş VUSS vakumlu taşıma başlıkları entegre ederek;  geometrik yapısı taşımaya elverişli olmayan yada delikli malzemelerinizin taşınasında sizlere büyük bir kolaylık ve fayda sunmaktadır. 

EN 14238 güvenlik yönetmeliklerine göre üretilen ve donatılan vakumlu kaldırma cihazları sizlere yüksek güvenliği sunarak işinizin ayrılmaz partneri olmaktadır. Kullanım kolu üzerinde bir motosiklet gaz kumandasına benzer dönebilir elcik yardımıyla diğer hortumlu kaldırıcılardan farkını ortaya koymaktadır. Bu kumanda kolu ile yükünüzü aşağıya ve yukarıya olacak şekilde rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Eklemli kol ile insan boyunun yüksek olduğu her noktaya kolay istifleme imkanı sunarak zor süreçlerde en büyük destekçiniz olmaktadır. 

AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri ; vakum tekniğiyle çuval kaldırma , vakumlu karton kutu taşıma , vakumlu varil taşıma konularında geçmişten gelen tecrübesiyle vakumla çuval taşıma , vakumla karton kutu taşıma ve vakumla varil taşıma konularında sizlerin en ergonomik , en aktif , en hızlı ve en güvenilir yardımcısı olacaktır.

AERO-LIFT vakum hortumlu kaldırıcı MULTI-LIFT sunmuş oldukları düşük yatırım maliyeti, ekonomiksel anlamda yüksek derecedeki katma değeriyle, ergonomisiyle ve iş güvenliğiyle sizler için en kolay ve en güvenilir vakumlu taşıma cihazları olarak ön plana çıkmaktadır.

- 50 kg'a kadar yükler için idealdir.
- 360 derece sınırsızca kendi etrafında döndürme imkanı.
- Sırt dostu ve ergonomik olarak kolay kullanım sağlar.
- Elin doğal hareketini destekleyen tek elle kumanda kolu üzerinden kolay kullanım imkanı.
- İlave edilmiş eklemli kullanım kolu ve iş süreçlerinize özel vakum pedleri/başlıkları.
- Basit tekrarlamalı hareketler sayesinde kısa çevrim süreleri ve hızlı istifleme.
- Hızlı değiştirme ataçmanı sayesinde vantuz başlığının işe göre zaman kaybetmeden değiştirilmesi.
- Hız ayarlama butonu.
- Entegre  edilmiş taşıma esnasında vakum seviyesini gösteren ve taşıma güvenliğini arttırıcı vakum ölçer.
- Uzaktan açılıp kapatılabilme imkanı ve gürültü azaltıcı özel susturcu kabinler (opsiyonel)

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümü

Cumhuriyet sadece yönetim şekli değil, bir duruş bir karakterdir. Cumhuriyeti korumak ve temelinde yer alan değerleri ...

devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Büyük zaferler büyük komutanlarla kazanılır. Bu büyük zaferin 99. Yıl dönümünd...

devamı

MAAN PROJELERİ