VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

CLAD-BOY & CLAD-MAN TRAPEZ SAC VE SANDVİÇ PANEL VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları sandvic panel taşıma konusunda ve farklı ürün gruplarıyla sizlere sıra dışı çözümler sunmaya ve sektöründe öncü olmaya CLAD-BOY ve CLAD-MAN serileriyle devam etmektedir.

Bu serilerdeki vakumlu kaldırma cihazları sandvic panelleri , çatı , duvar panellerinizi , trapez saclarınızı ve 26 metre uzunluğunda 800KG ağırlığına kadar olan malzemelerinizi sorunsuz bir şekilde, ister açık havada zorlu inşaat sahalarında isterseniz kapalı atölyelerde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemlerinin şantiye sahaları için özel tasarlamış olduğu bu cihazlarla şantiye alanındaki tüm çalışanlarınızın güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmanın yanında malzemenize zarar verebilecek tüm faktörlerinde rahatlıkla önüne geçebilirsiniz.

Şebekeden bağımsız çalışabilme özelliğine sahip olan bu özel sandvic panel taşımaya yönelik üretilen vakumlu kaldırma cihazları kompakt tasarımlarıyla sizlerin şantiye alanlarında ve atölyelerinde vazgeçilmezi olacaktır. Çift kademe vakum hattı güvenlik sistemine ve elektronik uyarı sistemine sahip CLAD-BOY ve CLAD-MAN vakumlu kaldırıcı serileri uygulamaya yönelik yatay – dikey veya her iki opsiyon bir arada olacak şekilde kullanım sağlamaktadır. Değişik varyasyonlarla ek donanımlar yapılabilen bu eşsiz vakumlu kaldırma cihazları sizlere iş süreçlerinizde inanılmaz karlılık, iş güvenliği, zamandan tasarruf ve verimlilik sağlayacaktır.

AERO-LIFT vakumlu kaldırma ve taşıma sistemleri sandvic panel , trapez sac , çatı panellerinizin ve cephe duvar panellerinizin vakumla montajı esnasında güvenliğinizi ön planda tutmaktadır. Güvenliğiniz bizler için önemlidir ve bu yüzden cihazlarımızı sürekli güncel güvenlik ve vakumlu taşıma emniyet yönetmeliklerine göre güncellenmekteyiz. Sahip olduğumuz patentli güvenlik sistemlerimizle vakumla sandvic panel taşıma , trapez sac taşıma ve montajlarınızda iş güvenliğiniz bizlerin garantisi altındadır. İnşaat sahalarında , zorlu hava koşullarında rahat ve efektif kullanımı için dizayn edilmiş AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri trapez sac , sandvic panellerinizin vakumla taşınmasında sunmuş olduğu çözümlerle sektörün lider vakumlu kaldırma cihazları üreticisi olarak ön plana çıkmaktadır.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümü

Cumhuriyet sadece yönetim şekli değil, bir duruş bir karakterdir. Cumhuriyeti korumak ve temelinde yer alan değerleri ...

devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Büyük zaferler büyük komutanlarla kazanılır. Bu büyük zaferin 99. Yıl dönümünd...

devamı

MAAN PROJELERİ