VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

PENCERE VE CAM TAŞIMA AMAÇLI VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları cam ve pencere taşıma amaçlı  AERO-WINDOW ve CLAD-TEC gruplarıyla sizlere her alanda en ergonomik ve hayatınızı kolaylaştırıcı çözümler sunmaktadır.

Cam ve pencere elemanlarınızı  AERO-WINDOW serisiyle yatay / dikey taşımayabilir +/- 90° olacak şekilde 45o ‘lik adımlarla bir el direksiyon simidi yardımıyla istenilen pozisyonda rahatlıkla çevirebilirsiniz. 

AERO-LIFT vakumlu kaldırma aparatları ile camlarınızı dikey ve yatay olarak taşıyabilir, sınırsız 360° kendi etrafında rahatlıkla döndürülebilirsiniz. Akü güç kaynağı sayesinde vakumlu kaldırma cihazınızı gerektiğinde şantiye alanlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vakumlu kaldırma aparatına entegre edilmiş akıllı ekomatik sistemiyle taşıma esnasında herhangi bir enerji harcamayarak camlarınızı bu vakumlu taşıma sistemiyle en yüksek montaj alanlarında rahatlıkla güvenli bir şekilde taşıyabilir ve montajını sağlayabilirsiniz. 

Şantiye sahalarındaki tüm çalışmalar özel bir dikkat ve güvenlik gerektirmektedir. Çift devreli güvenlik sistemine sahip vakumlu kaldırma cihazları  inşaat alanlarındaki cam yada pencere bölmelerin taşınmasında iş güvenliğinizi maksimum seviyede arttırmaktadır. Şantiye sahaları için özel tasarlanmış CLAD-TEC vakumlu cam taşıma aparatları sağlamış olduğu güvenliğin yanında malzemenize taşıma esnasında zarar verebilecek tüm faktörlerin önüne geçmektedir. Vakumla cam pencere taşıma konusunda uzman vakumlu kaldırma cihazları üreticisi olan AERO-LIFT işinize ve iş sürecinize özel vakumlu taşıma cihazları sunarak çözüm ortağınız olmaktadır. 

CLAD-TEC ve Aero-Window serileri cam taşımaya vakumla getirmiş olduğu çözümlerle kesinlikle sizlerin bir numarası olacaktır. Zor iklim ve hava şartları için özel dizayn edilmiş AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri şantiye alanlarında şüphesiz sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

 

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümü

Cumhuriyet sadece yönetim şekli değil, bir duruş bir karakterdir. Cumhuriyeti korumak ve temelinde yer alan değerleri ...

devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Büyük zaferler büyük komutanlarla kazanılır. Bu büyük zaferin 99. Yıl dönümünd...

devamı

MAAN PROJELERİ