VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

50 TON’A KADAR AĞIR SAC LEVHALAR VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları ağırlıkları 4.000kg - 70 T 'a kadar olan  sac levhalarınızın yada daha farklı ağır malzemelerinizin en verimli seviyede ve iş güvenliği esaslarında vakumla taşınmasında  şüphesiz sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

Ağır yüklerin taşınması söz konusu olduğunda emniyet önceliklidir. Bu konuda kendini tüm dünyaya kanıtlanmış ve konusunda öncü olan AERO-LIFT vakumlu taşıma cihazları korozyona karşı  dayanıklı travers sistemi, emici plakaların akıllı düzeneği ve yüksek kaliteli komponent bileşenleriyle  maksimum güvenliği sağlayarak malzemelerinizin deforme olmasının önüne geçmektedir. AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri sahip olduğu bakım gerektirmeyen vakum pompaları ile sizlere ekonomik anlamda sağlamış olduğu avantajlarla vakumlu kaldırma cihazları sektörünün lideri konumundadır. 

Yüksek tonajlı malzemelerinizin en zorlu çalışma şartlar altında taşınması için tasarlanmış AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları serisinin bu dev cihazları sizlere sınırsız özel taşıma çözümleri sunmaktadır. Özel üretim bu vakumlu kaldırma sistemleri ile açık havada yada zor doğa şartlarında bile ödün vermeden tam verimlilik ile çalışabilmektedir.

Vakumlu kaldırma sistemleri ve bu dev son derece güçlü partnerlerinizle malzemelerinizi yatay, 90o dikey yada 180o döndürmeli olacak şekilde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İş güveniliği ve kullanım ergonomisi konusunda en çok tercih edilen vakumlu kaldırma cihazı olan AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri ile güvenli çalışmanın en basit yolunu ve konforunu sizler için sağlamaktayız.

Vakumlu Kaldırma Aparatı Kullanım Alanları:
-Çelik ve alüminyum fabrikalarında
-Ağır tonajlı çeliklerin istiflenmesinde
-Gemi imalatı ve tersane sahalarında
-Rüzgar türbini üretimlerinde
-Havacılık ve uzay mühendisliği sahalarında
-Kumlama ve boyama hatlarında
-Tır kasası  ve  gövdesi imalatlarında
-Kompozit , CTP ve sandviç panel üretimlerinde

 

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümü

Cumhuriyet sadece yönetim şekli değil, bir duruş bir karakterdir. Cumhuriyeti korumak ve temelinde yer alan değerleri ...

devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Büyük zaferler büyük komutanlarla kazanılır. Bu büyük zaferin 99. Yıl dönümünd...

devamı

MAAN PROJELERİ