VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

CLAD-LIFT MOBİL VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

 

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları sizlerin mobil taşıma süreçlerine CLAD-LIFT ile destek olmakta ve mükemmel çözümler sunmaktadır. AERO-LIFT vakumlu kaldırma aparatları sahip olmuş olduğu tecrübelerinden yola çıkarak CLAD-LIFT serisiyle vakumlu kaldırma sistemlerini mobil hareketle birleştirerek ihtiyaç duyulabilecek her noktada rahatlıkla kullanılması için sektörde öncü bir rol üstlenmektedir.

CLAD-LIFT mobil vakumlu kaldırma cihazını isterseniz dış sahalarda dilerseniz iç mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama alanlarına göre 1000 KG’a kadar sizlere her alanda yardımcı olan CLAD-LIFT ile cam, pencere, metal, plastik levhalarınızı sorunsuzca istenilen noktadan alıp gerek montaj gerekse de istifleme amaçlı kullanabilirsiniz.

Malzemelerinizi dilediğiniz gibi vakumla yatay / dikey veya 180 derece döndürmeli konumda pozisyonlandırarak kullanıcıya hiç bir şekilde zahmet vermeden ergonomik ve kolay taşıma imkanı vermektedir.

Poliüretan köpük dolu tekerlekleri ile öne dayanan Clad-Lift, yalnızca düzleştirilmiş zeminde değil, aynı zamanda zorlu arazide ve zor şartlar altında manevra yapılabilmektedir. Güçlü, elektro hidrolik sistemi tüm işlevlerin kademesiz hız kontrolüne size sağlamaktadır. Mobil vakumlu taşıma cihazın ince tasarımı sayesinde fabrika yada şantiye kapılarından geçmek ve kullanımı asla sorun olmayacaktır. Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemlerinin mobil segmentine ait Clad-Lift vakumlu kaldırma cihazları alt bölgesinde yer alan ve özel olarak dizayn edilmiş forklift bıçak yuvaları sayesinde, sizlere daha yüksek noktalara erişerek montaj ve işlem yapma kolaylığını sunmaktadır.

CLAD-LIFT mobil vakumlu taşıma cihazı sağlamış olduğu üstün avantajlarla şüphesiz sektörün en önde gelen mobil vakumlu kaldırma cihazı unvanını taşımaktadır.

AERO-LIFT ve MAAN  sizlere vakumlu kaldırma sistemleri olarak en yenilikci , en verimli , en ergonomik , en hızlı kullanıma sahip  ve en güvenilir vakumlu kaldırma cihazları olmayı garanti etmekte ve sizleri endüstrinin her alanında desteklemektedir.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Cumhuriyetimizin 98. Yıl Dönümü

Cumhuriyet sadece yönetim şekli değil, bir duruş bir karakterdir. Cumhuriyeti korumak ve temelinde yer alan değerleri ...

devamı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Büyük zaferler büyük komutanlarla kazanılır. Bu büyük zaferin 99. Yıl dönümünd...

devamı

MAAN PROJELERİ